Projekt-Leverage.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
biuro@projekt-leverage.pl

Marta Rogowska

Partner Zarządzający

Ekspert z zakresu HR, trener i coach ACC (ICF) i ICC.

Doświadczenie zdobyła pracując wiele lat, na stanowisku menedżerskim w jednym z największych banków w Polsce, gdzie poznała od strony praktycznej międzynarodowe standardy i rozwiązania. Wspierała kadrę menedżerską średniego i wyższego szczebla w zakresie zarządzania ludźmi, identyfikowania potencjału, rozwiązywania trudnych spraw w zakresie relacji pracowniczych, realizowania procesów HR. Wdrażała projekty rozwojowe, m.in. dotyczące zmiany kultury, badania opinii pracowników, oceny pracowniczej.

Zrealizowała ponad 200 godzin coachingu (w tym business coaching, life coaching oraz coaching zespołowy). Specjalizuje się w takich obszarach jak: rozwijanie kompetencji menedżerskich, zwiększenie motywacji pracownika / zespołu, poprawa komunikacji, poprawa relacji, radzenie sobie z własnymi emocjami, zarządzanie zespołem, radzenie sobie ze stresem.

W swojej pracy wykorzystuje praktyczną wiedzę i umiejętności, wspierając się takimi metodami jak:  praca z metaforą, zmiana przekonań, nawyków w oparciu o RTZ), uważność (mindfulness).

Realizowała projekty rozwojowe dla BZ WBK SA, Bonduelle Polska, Mondi Solec, Eurocash SA, Forum Media Polska.